HEMEN REZERVASYON YAP
29
May, 2024
30
May, 2024
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
Yetişkin
Created with Sketch. 0 Created with Sketch.
Çocuk

İnsan Kaynakları

İK - İnsan Kaynakları

İK’nın Politikası

Turizm sektörü, hizmet ağırlıklı bir yapıya sahiptir. Misafirlerimize sunulacak hizmetin kalitesi de başarılı bir işgücü planlamasıyla mümkündür. Bu da doğru işgücünün, doğru yer ve zamanda bulunmasıyla sağlanır.

İK’nın Misyonu

En çağdaş İK uygulamaları ile eğitimli, kaliteli ve yenilikçi insan gücünü yaratarak Taş Avlu Butik Otel’i geleceğe taşımak.

İK’nın Vizyonu

Sektördeki en iyileri çalıştıran bir marka olmak.

Taş Avlu Butik Otel’e İlk Adım

İş Başvuru Süreci

Şirketimize iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, web sitemizde bulunan formu doldurabilir veya aynı bilgileri içeren ayrıntılı özgeçmişlerini [email protected] e-mail adresine gönderebilirler.

Şirketimize yapılan başvurular olası bir ihtiyaçta değerlendirilmek üzere 2 yıl boyunca CV bankamızda saklanmaktadır. Eleman ihtiyaçları için öncelikli olarak iç kaynaklar değerlendirilmektedir.

Eğer dışarıdan alınacak bir personele ihtiyaç duyulursa, üye olduğumuz insan kaynakları sitelerinde veya gazetelerin insan kaynakları eklerinde iş ilanlarımız yayınlanmaktadır.

CV bankamızda olan ve ilanlarımıza başvuran adaylara ait başvuru formları tarafımızca incelenmekte ve eleman seçme ve yerleştirme sürecimizin sonraki aşaması olarak mülakatlara çağırılmaktadırlar.

Mülakat sonuçları olumlu veya olumsuz, tüm mülakat yapılan adaylara yazılı olarak bildirilmektedir.

Staj Başvuru Süreci

Şirketimizde “lise” ve “üniversite” öğrencileri staj yapabilmektedir. Öğrencilerin staj organizasyonları, okullarla bağlantı kurularak organize edilebildiği gibi özgeçmişlerin [email protected] adresine staj başvurusu olduğunu belirterek gönderilmesi ile de gerçekleşmektedir. Yaz stajyerlerimiz bölümlerden gelen talepler doğrultusunda başvuran öğrenciler arasından belirlenmekte ve duyurulmaktadır.