Harita & Lokasyon

Güzelliği ile nefes kesen ve Türkiye’nin en büyük yarımadası olan Karaburun Yarımadası, İzmir Körfezi’nin girişinde yer alır. Burası çok eski bir yerleşim yeridir ve eski çağlarda Mimas olarak adlandırılmıştır. Yunanlar, Romalılar, Persler, Bizanslar gibi birçok medeniyet burada hüküm sürmüştür. Yapılan arkeolojik kazılar sırasında bölgede taş el baltaları ve ilkel çanak çömlekler gün yüzüne çıkmıştır. Hem tarihi bir gezi alanı hem de doğal güzellikleri ile birçok turistin yıl boyunca ziyaret ettiği bir noktadır

Ege'nin incisi Karaburun Yarımadası Mavi Yolculuk tutkunları için de hiç şüphesiz en popüler ve vazgeçilmez bir destinasyon. Taş Avlu bölgeyi denizden keşfeden yatseverleri de koyuna komşu diğer koylarda ağırlayarak deniz tutkunlarının tatillerini sunduğu yiyecek-içecek, spa, su sporları vb. hizmetlerle ayrıcalıklı kılıyor.
Lat: 38° 38' 25.7424"
Long: 26° 30' 37.9116"
Ege'nin incisi Karaburun Yarımadası'nda dünyanın en güzel koylarından birinin zirvesinde, yüksek beklentilerinize hitap edecek ayrıcalıklı bir otel... Nefes kesici muhteşem manzarası, küçük adaları, mis kokulu çam ormanları, volkanik dağları ve büyüleyici doğal plajı ile eşsiz konumunda Taş Avlu Butik Otel, sizi masalsı güzelliğin benzersiz lüksüne davet ediyor.